Фритюрниця Cecotec Cleanfry Luxury 4000
Фото 16 |
Cecotec Cleanfry Luxury 4000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Cleanfry Luxury 4000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Frytownica Cleanfry Luxury 4000 Dark 42 litra 3270 W stal nierdzew | 379 zł |
Cecotec 4.2 L Oil Fryer Cleanfry Luxury 4000 Black Czarny 4.2 Liters / EU | 359 zł |
Cecotec 4.2 L Oil Fryer Cleanfry Luxury 4000 Dark Czarny 4.2 Liters / EU P | 372 zł |
Cecotec 4.2 L Oil Fryer Cleanfry Luxury 4000 Czarny 4.2 Liters / EU Plug 0 | 342 zł |