Frytkownica Cecotec Cleanfry Luxury 4000
Zdjęcia 16 |
Cecotec Cleanfry Luxury 4000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Cleanfry Luxury 4000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Frytownica Cleanfry Luxury 4000 Dark 42 litra 3270 W stal nierdzew | 379 zł |
Cecotec 4.2 L Oil Fryer Cleanfry Luxury 4000 Black Czarny 4.2 Liters / EU | 359 zł |
Cecotec 4.2 L Oil Fryer Cleanfry Luxury 4000 Dark Czarny 4.2 Liters / EU P | 372 zł |
Cecotec 4.2 L Oil Fryer Cleanfry Luxury 4000 Czarny 4.2 Liters / EU Plug 0 | 342 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →