Frytkownica Cecotec CleanFry (03031)
Zdjęcia 12 |
Cecotec CleanFry |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec CleanFry
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec CleanFry frytkownica ze stali nierdzewnej 15 l filtr oleju 15 l Mo | 139 zł |
Cecotec Deep Fryers Cleanfry 3 L Black Czarny 3 Liters / EU Plug 03033 | 159 zł |
Cecotec frytkownica elektryczna CleanFry 3 L czarna 3L do 190 ºC emaliowan | 176 zł |
Cecotec Deep Fryers Cleanfry 3 L Posrebrzany 3 Liters / EU Plug 03032 | 135 zł |
Cecotec Cleanfry Fryer 1.5 L Posrebrzany 1.5 Liters / EU Plug 03031 | 125 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →