Frytkownica Sencor SFR 6200SS
Zdjęcia 12 |
Sencor SFR 6200SS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SFR 6200SS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frytkownica 900 W czarna/stal nierdzewna SFR 6200SS | 245 zł |
Frytkownica SENCOR SFR 6200SS | 210 zł |
Sencor SFR 6200SS frytownica 123828 | 179 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →