Frytkownica TRISTAR FR-6941
Zdjęcia 6 |
TRISTAR FR-6941 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR FR-6941
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar FR-6941 frytkownica 15 litra biała 2110579 | 159 zł |
Tristar FR-6941 | 174 zł |
Frytkownica Tristar FR-6941 | 162 zł |
Frytownica TRISTAR FR-6941 | 171 zł |
Tristar Deep Fryer FR-6941 White, 1000 W, 1.5 L ...nie z tej ziemi - OFERT | 171 zł |
Tristar | FR-6941 | Deep Fryer | Power 1000 W | Capacity 1.5 L | White | 183 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →