Фритюрниця TRISTAR FR-6946
Фото 9 |
TRISTAR FR-6946 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR FR-6946
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Frytkownica Tristar FR-6946 Deep Fryer - pojemność 3 litry - moc 2000 W - | 155 zł |
Frytownica TRISTAR FR-6946 | 176 zł |
Frytkownica TRISTAR FR-6946 | 163 zł |
Tristar Deep Fryer FR-6946 Silver, 2000 W, 3 L ...nie z tej ziemi - OFERTY | 175 zł |
Frytownica TRISTAR FR-6946 | 176 zł |
Tristar Fr-6946 3l 2000w Fryer Posrebrzany 3L / EU Plug | 149 zł |
Tristar | FR-6946 | Deep Fryer | Power 2000 W | Capacity 3 L | Silver | 187 zł |