Мультипіч Cosori Premium Smart (CS158-AF-RXB)
Відео 2Фото 13 |
Cosori Premium Smart |
|
Можливість керування за допомогою програми VeSync.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cosori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cosori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cosori Premium Smart
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cosori CS 158-RXB czarna obrotowa frytkownica grzewcza CS158-RXB | 1 183 zł |
Beztłuszczowa Cosori CS158-AF-RXB Premium Smart czarny AGDM-FRY-CSRI-007 | 749 zł |
Cosori Smart CS158-AF-RXB 1700W 5,5l Aplikacja mobilna | 749 zł |
Cosori Smart CS158-AF-RXB 5,5L czarny air fryer | 729 zł |
Cosori Smart CS158-AF-RXB 1700W 5,5l Aplikacja mobilna | 749 zł |
Frytownica beztłuszczowa COSORI CS158-AF-RXB Smart 5,5L Air Fryer czarna I | 799 zł |
Cosori Smart CS158-AF-RXB 5,5L czarny air fryer | 695 zł |
Відеоогляди