Мультипіч TRISTAR FR-6980
Фото 10 |
TRISTAR FR-6980 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR FR-6980
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tristar FR-6980 Mini Crispy - hot air fryer - black | 196 zł |
Frytkownica beztłuszczowa TRISTAR FR-6980 | 246 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Tristar FR 6980 | 290 zł |
Tristar Mini Crispy Fryer FR-6980 Power 1000 W, Capacity 2 L, Black ...nie | 236 zł |
Tristar | FR-6980 | Mini Crispy Fryer | Power 1000 W | Capacity 2 L | Blac | 251 zł |
Tristar Fr6980 2l 1000w Deep Fryer Czarny 6.2 Liters / EU Plug | 219 zł |