Фритюрниця TRISTAR FR-6941
Фото 6 |
TRISTAR FR-6941 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR FR-6941
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tristar FR-6941 frytkownica 15 litra biała 2110579 | 159 zł |
Tristar FR-6941 | 174 zł |
Frytownica TRISTAR FR-6941 | 169 zł |
Frytkownica Tristar FR-6941 | 160 zł |
Tristar Deep Fryer FR-6941 White, 1000 W, 1.5 L ...nie z tej ziemi - OFERT | 171 zł |
Tristar | FR-6941 | Deep Fryer | Power 1000 W | Capacity 1.5 L | White | 183 zł |
Frytownica TRISTAR FR-6941 | 172 zł |