Frytkownica beztłuszczowa TRISTAR FR-6980
Zdjęcia 10 |
TRISTAR FR-6980 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR FR-6980
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar FR-6980 Mini Crispy - hot air fryer - black | 198 zł |
Frytkownica beztłuszczowa TRISTAR FR-6980 | 242 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Tristar FR 6980 | 290 zł |
Tristar Mini Crispy Fryer FR-6980 Power 1000 W, Capacity 2 L, Black ...nie | 236 zł |
Tristar | FR-6980 | Mini Crispy Fryer | Power 1000 W | Capacity 2 L | Blac | 251 zł |
Tristar Fr6980 2l 1000w Deep Fryer Czarny 6.2 Liters / EU Plug | 220 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →