Frytkownica Sencor SFR 7200SS
Zdjęcia 3 |
Sencor SFR 7200SS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SFR 7200SS
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frytkownica 2200 W czarna/stal nierdzewna SFR 7200SS | 284 zł |
Frytkownica SENCOR SFR 7200SS | 291 zł |
Sencor SFR 7200SS 2200W 3,2l | 284 zł |
Frytkownica SENCOR SFR 7200SS | 285 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →