Frytkownica Clatronic FFR 2916
Clatronic FFR 2916 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic FFR 2916
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic FFR 2916 | 158 zł |
Frytkownica CLATRONIC FR 2916 | 124 zł |
Tradycyjna Clatronic FFR 2916 biały AGDM-FRY-CRC-002 | 130 zł |
Frytownica CLATRONIC FFR 2916 | 120 zł |
Frytownica CLATRONIC FFR 2916 | 120 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości frytkownicy Clatronic FFR 2916:
- Obudowa odporna na wysokie temperatury
- Zestaw do fondue z 6 widelcami
PodobnePorównaj w tabeli →