Frytkownica Clatronic FR 3771 (263963)
Zdjęcia 6 |
Clatronic FR 3771 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic FR 3771
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Frytkownica o pojemności 25 l frytkownica z tłuszczem olej do fr | 170 zł |
Frytkownica Frytownica Olejowa Pojemna 2,5L 1800W | 126 zł |
Frytkownica olejowa 2.5 litra Clatronic FR 3771 | 158 zł |
Frytkownica olejowa 2.5 litra Clatronic FR 3771 | 171 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →