Фритюрниця Kamille KM-6811
Фото 16 |
Kamille KM-6811 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kamille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kamille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kamille KM-6811
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Frytkownica Mocna Frytownica 2,5L Szybkie Smażenie Frytki Kurczaki Kamille | 134 zł |
Frytkownica elektryczna 2.5L (czarna) | 130 zł |
Kompaktowa frytownica, frytkownica 2,5L | 148 zł |
Frytkownica Frytownica Kamille 2,5 L Mocna Kompaktowa Frytki Kurczaki | 134 zł |
Frytkownica Frytownica Kamille Tradycyjna 2,5 L Kompaktowa | 124 zł |