Frytkownica Clatronic FR 3195
Clatronic FR 3195 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic FR 3195
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Frytkownica z podwójną strefą zimnej FR 3195 2 małe i duże kosze | 286 zł |
Frytkownica CLATRONIC FR 3195 | 320 zł |
Tradycyjna Clatronic FR 3195 srebrny AGDM-FRY-CRC-005 | 320 zł |
Frytkownica CLATRONIC FR 3195 | 320 zł |
Frytkownica CLATRONIC 2000W Inox FR 3195 | 406 zł |
pokaż 8 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →