Frytkownica Tefal Filtra One FF 175D
Tefal Filtra One FF 175D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Filtra One FF 175D
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Frytownica TEFAL Filtra One FF175D Inox Czarno-srebrny | 379 zł |
Frytkownica TEFAL FF175D71 Filtra One | 380 zł |
Frytkownica tradycyjna Tefal One Metal 1.2 kg 2.1l FF175D71 do Smażenia | 379 zł |
Frytownica TEFAL One Metal FF175D7 | 406 zł |
Frytkownica Tefal Filtra One Inox FF175D71 INOX | 415 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →