Frytkownica beztłuszczowa Tefal Easy Fry Classic EY 2018
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Tefal Easy Fry Classic EY 2018 |
|
Akcesoria można myć w zmywarce.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Easy Fry Classic EY 2018
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal EY2018 Easy Fry frytkownica na gorące powietrze metal 42 l czarna XX | 611 zł |
Tefal Frytownica niskotłuszczowa na gorące powietrze Easy Fry Classic EY20 | 477 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Tefal EY2018 | 460 zł |
Frytownica beztłuszczowa TEFAL Actifry EasyFry EY201815 | 621 zł |
TEFAL Fryer Easy Fry Classic EY201815 Power 1500 W, Capacity 4.2 L, Black | 583 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →