Frytkownica beztłuszczowa Tefal Easy Fry & Grill Classic EY 5018
Wideo 3Zdjęcia 17 |
Tefal Easy Fry & Grill Classic EY 5018 |
|
8 programów automatycznych i tryb ręczny. Akcesoria można myć w zmywarce.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Easy Fry & Grill Classic EY 5018
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Easy Fry Frytkownica Beztłuszczowa Czarny XL EY5018 | 702 zł |
Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY&GRILL EY5018 | 549 zł |
Frytownica niskotłuszczowa tefal easy grill ey501 | 597 zł |
TEFAL Fryer Easy Fry and Grill EY501815 Power 1550 W, Capacity 4.2 L, Blac | 612 zł |
TEFAL | EY501815 | Fryer Easy Fry and Grill | Power 1550 W | Capacity 4.2 | 720 zł |
Wideo recenzje
Ekwipunek:
- Rotisserie dla kurczaka
- 2 siatki
- Kosz frytek
- Taca do zbierania tłuszczu i płynów
- Taca grillowa z odłączanym uchwytem
PodobnePorównaj w tabeli →