Frytkownica beztłuszczowa Black&Decker BXAF2500E
Zdjęcia 10 |
Black&Decker BXAF2500E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BXAF2500E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLACKDECKER BXAF2500E - Ręczna frytkownica na gorące powietrze Bezolejowa | 199 zł |
Beztłuszczowa Black&Decker BXAF2500E czarny AGDM-FRY-BCR-002 | 219 zł |
Black+Decker BXAF2500E frytkownica 1500W, 2,5L, regulator czasowy, czarny | 199 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →