Мультипіч Tefal Easy Fry Essential EY 1308
Фото 14 |
Tefal Easy Fry Essential EY 1308 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Easy Fry Essential EY 1308
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tefal Easy Fry & Grill Frytkownica Beztłuszczowa Czarny 35 l EY1308 | 354 zł |
Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY ESSENTIAL EY1308 | 299 zł |
Tefal Frytownica na gorące powietrze Easy Fry, 3,5 L | 590 zł |
Frytkownica Beztłuszczowa Tefal Easy Fry 3,5L | 525 zł |
TEFAL | Niezbędne EY130815 | Frytownica | Moc 1400 W | Pojemność 3,5 L | C | 482 zł |