Мультипіч Tefal Easy Fry XXL EY 701D (EY701D15)
Відео 1Фото 4 |
Tefal Easy Fry XXL EY 701D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Easy Fry XXL EY 701D
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tefal EY701D Easy Fry XXL Frytkownica Na Gorące Powietrze 1850 W 16 L Czar | 606 zł |
Tefal Easy Fry Deluxe XXL | 600 zł |
Frytkownica beztłuszczowa TEFAL Easy Fry EY701D15 | 579 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Tefal Easy Fry XXL EY701 | 706 zł |
Tefal Easy Fry XXL EY701 | 681 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Tefal Easy Fry XXL EY701 | 709 zł |
Відеоогляди