Фритюрниця Tefal Uno M FF 215D
Відео 1Фото 8 |
Tefal Uno M FF 215D |
|
Автоматичне відкривання кришки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Uno M FF 215D
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tefal Uno Frytkownica Czarny/Srebrny 1 L FF215D | 382 zł |
Frytkownica tradycyjna TEFAL UNO FF215D | 299 zł |
Tradycyjna Tefal FF215D30 Uno czarny AGDM-FRY-TEF-031 | 289 zł |
Frytkownica Tefal FF215D | 367 zł |
Frytownica TEFAL Uno FF215D30 | 351 zł |
TEFAL - Frytownica INOX FF215D30 TEFAL | 369 zł |
Frytownica TEFAL FF215D Uno | 322 zł |
Відеоогляди