Мультипіч Concept FR3500
Фото 6 |
Concept FR3500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Concept 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Concept.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Concept FR3500
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FR3500 Frytkownica beztłuszczowa 35I FIT FR3500 | 479 zł |
Frytkownica beztłuszczowa CONCEPT FR3500 Air Fryer | 384 zł |
Frytkownica beztłuszczowa 3,5I FIT FR3500 RABATY|INDYWIDUALNEWYCENY|RATY0| | 456 zł |
Frytownica beztłuszczowa CONCEPT Fit FR3500 | 384 zł |
Frytownica beztłuszczowa CONCEPT Fit FR3500 | 384 zł |