Мультипіч INSTANT Vortex 4
Відео 10Фото 9 |
INSTANT Vortex 4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INSTANT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INSTANT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INSTANT Vortex 4
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Frytkownica beztłuszczowa INSTANT POT Vortex 4 Air Fryer | 463 zł |
Instant Pot Vortex 4 1600W 3,8l | 463 zł |
Instant Vortex 4 air fryer 3,8l | 590 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди