Мультипіч INSTANT Vortex Plus Dual ClearCook
Відео 2Фото 10 |
INSTANT Vortex Plus Dual ClearCook |
|
6 режимів приготування: режим аерофритюрниці, режим смаження, режим випічки, режим розморожування, режим грилю, режим сушіння овочів та фруктів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INSTANT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INSTANT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INSTANT Vortex Plus Dual ClearCook
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Frytkownica beztłuszczowa INSTANT POT Vortex Plus Dual Air Fryer z podwójn | 1 090 zł |
Instant Pot Vortex Plus Dual ClearCook 1700W 7,6l | 1 090 zł |
Frytkownica beztłuszczowa INSTANT POT Vortex Plus Dual Air Fryer z podwójn | 1 090 zł |
frytkownica beztłuszczowa Instant Vortex Plus Dual srebrny | 1 290 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Автоматичне приготування двох різних страв одночасно. Програма автоматичного вимкнення для двох кошиків одночасно.