Frytkownica beztłuszczowa INSTANT Vortex Plus Dual ClearCook
Wideo 2Zdjęcia 10 |
INSTANT Vortex Plus Dual ClearCook |
|
6 trybów gotowania: tryb frytkownicy, tryb smażenia, tryb pieczenia, tryb rozmrażania, tryb grillowania, tryb suszenia owoców i warzyw.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INSTANT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INSTANT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INSTANT Vortex Plus Dual ClearCook
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frytkownica beztłuszczowa INSTANT POT Vortex Plus Dual Air Fryer z podwójn | 1 090 zł |
Instant Pot Vortex Plus Dual ClearCook 1700W 7,6l | 1 090 zł |
Frytkownica beztłuszczowa INSTANT POT Vortex Plus Dual Air Fryer z podwójn | 1 090 zł |
frytkownica beztłuszczowa Instant Vortex Plus Dual srebrny | 1 290 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Automatyczne gotowanie dwóch różnych potraw jednocześnie. Program automatycznego wyłączania dwóch koszy jednocześnie.
PodobnePorównaj w tabeli →