Мультипіч INSTANT Vortex Plus ClearCook
Відео 5Фото 15 |
INSTANT Vortex Plus ClearCook |
|
6 режимів приготування: режим аерофритюрниці, режим смаження, режим випічки, режим розморожування, режим грилю, режим сушіння овочів та фруктів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INSTANT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INSTANT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INSTANT Vortex Plus ClearCook
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Frytkownica beztłuszczowa INSTANT POT Vortex Plus Czarny Air Fryer | 649 zł |
Instant Pot Vortex Plus ClearCook 1700W 5,7l | 749 zł |
Frytkownica beztłuszczowa INSTANT POT Vortex Plus Czarny Air Fryer | 649 zł |
Instant Vortex Plus Clear Cook | 899 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди