Карта пам'яті SanDisk Ultra SDXC UHS-I 140MB/s Class 10 128 ГБ (SDSDUNB-128G-GN6IN)
Фото 3 |
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 140MB/s Class 10 128Gb 64 ГБ128 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra SDXC UHS-I 140MB/s Class 10 128 ГБ
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Karta Ultra SDXC 128 GB do 140 MB/s z aplikacją A1 Performance UHS | 69 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra SDXC 128 GB 140 MB/s C10 UHS-I SDSDUNB | 66 zł |
SanDisk Ultra SD - 140MB/s - 128GB | 76 zł |
SanDisk Ultra SDXC 128GB 140 MB/s UHS-I Class 10 RF-SD-SND-216 | 66 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra 128GB SDXC | 66 zł |
ще 14 пропозицій
Модификації SanDisk Ultra SDXC UHS-I 140MB/s Class 10
Ціни на SanDisk Ultra SDXC UHS-I 140MB/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 140MB/s Class 10 64 ГБ | від 38 zł | 21 пропозиція | ||
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 140MB/s Class 10 128 ГБ | від 66 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →