Намет Robens Voyager 2EX
Відео 1Фото 10 |
Robens Voyager 2EX
2 -місний
2.9 кг
3 -місний 4.1 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.9 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Robens Voyager 2EX
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Robens Unisex namiot Voyager dla dorosłych wielokolorowy dla 2 osób 152010 | 2 027 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Robens Voyager 2EX green | WYSYŁKA W 24H | 30 | 1 569 zł |
Namiot turystyczny Robens Voyager 2EX Kolor: zielony | 1 394 zł |
Robens Voyager 2ex Tent Zielony 2 Places | 1 617 zł |
Відеоогляди
Модификації Robens Voyager 2EX
Ціни на Robens Voyager 2EX |
---|---|---|---|---|
Robens Voyager 2EX | від 1 394 zł | 5 пропозицій | ||
Robens Voyager 3EX | від 1 879 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →