Namiot Robens Voyager 2EX
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Robens Voyager 2EX
2 -osobowe
2.9 kg
3 -osobowe 4.1 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.9 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Robens Voyager 2EX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Robens Unisex namiot Voyager dla dorosłych wielokolorowy dla 2 osób 152010 | 2 027 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Robens Voyager 2EX green | WYSYŁKA W 24H | 30 | 1 569 zł |
Namiot turystyczny Robens Voyager 2EX Kolor: zielony | 1 394 zł |
Robens Voyager 2ex Tent Zielony 2 Places | 1 619 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Robens Voyager 2EX
Ceny na Robens Voyager 2EX |
---|---|---|---|---|
Robens Voyager 2EX | od 1 394 zł | 5 oferty | ||
Robens Voyager 3EX | od 1 879 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →