Смартфон Realme C3 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 11Фото 9 | Товар застарів Основний дисплей: дисплей ("): 6.5; роздільна здатність екрану: 1560х720 (19.5:9); Захист екрана: Gorilla Glass v3; Співвідношення дисплей/корпус (%): 83; ОС: Android 10.0; Модель процесора: Helio G70; Процесор (ГГц): 2; Графічний процесор: ARM Mali-G52 2EEMC2; ОЗП (ГБ): 4; Пам'ять (ГБ): 64 в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони Realme →
від 400 zł
6.49 ", 265 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6727D, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 186 г
від 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G70, камера: 3 модулі, 13 МП, стерео, зарядка: 5200 мАгод, 201 г
від 349 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 742 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5050 мАгод, 189 г
від 869 zł
6.22 ", 270 ppi, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Spreadtrum SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, + 5 МП, зарядка: 4000 мАгод, 175 г
від 408 zł
6.75 ", 260 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, захист IP52, зарядка: 5050 мАгод, 200 г
від 385 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 349 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 195 г
від 539 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 4 модулі, 13 МП, зарядка: 5400 мАгод, 198 г
від 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 600 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 715 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 1 117 zł
6.21 ", 415 ppi, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Hisilicon Kirin 710, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 3400 мАгод, 160 г
від 299 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 192 г
Realme C3 64 ГБ / 4 ГБ
2020 рікC (бюджетні)
Екран:6.5 ", 1560х720 (19.5:9), 270 ppi
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G70
Камера:3 модулі, 12 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:195 г
Модуль NFC є тільки у моделі С3 64ГБ + 3ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Realme C (бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 734 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 670 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 685, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 699 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 2 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 2 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 537 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 585 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 600 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 487 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 479 zł
6.7 ", 262 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 349 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 858 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 599 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, зарядка: 5000 мАгод, 187 г
від 755 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модулі, 50 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 595 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, зарядка: 5000 мАгод, 187 г
від 345 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 186 г
від 470 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 591 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 385 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модулі, 50 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 350 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
Відеоогляди
Realme 6 i Realme C3 - jak bardzo rni si ich aparaty? CZY WARTO DOPACA 600 z ?!
24 квітня 2020651 перегляд
REALME C3 GAMING PHONE UNBOXING IN MALAYALAM | MOB GAMER AKKU
24 вересня 202026 490 переглядів
REALME C3 UNBOXING+GIVE AWAY | BUDGET PHONE | Breaking Seals
6 травня 20204 245 переглядів
UNBOXING MY NEW PHONE || RealMe C3
15 червня 2020553 перегляда
Realme C3 VS Realme C25s COMPARISON SPECIFICATIONS & PRICE REVIEW PUBG TEST 2021 IYI TECH
18 вересня 2021799 переглядів
Technews 719 Realme C3 Launched,Redmi 9A Coming Soon,Oneplus New Design,OPPO Find X2,POCO X2
6 лютого 2020132 886 переглядів
Unboxing Android Phone (Realme C3)
8 серпня 2020849 переглядів
AFFORDABLE PHONE CASE FOR REALME 5/5i/5s/C3/6i FROM SHOPEE | PRODUCT REVIEW | Angel Paner
19 жовтня 20217 221 перегляд
HOW TO INSTALL NUSANTARA LTS 1.1 ROM IN REALME C3 | REALME C3 GAMING ROM | FULL INSTALLATION
19 грудня 20214 457 переглядів
Realme C3 teaser | ft.Raghav Juyal | Entertainment ka superstar
5 лютого 20201 500 переглядів
Realme C3 Unboxing Review and Gaming Test [PUBG & CODM]
2 березня 2020783 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана