Кухонна мийка Pyramis Siros 47x51.5 1B 070084201 470х515
Фото 14 |
Pyramis Siros 47x51.5 1B 070084201 |
|
Може комплектуватися обробною дошкою та сифоном.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis Siros 47x51.5 1B 070084201 470х515
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Siros 47x51,5 1B Czarny | 877 zł |
Zlewozmywak Pyramis Siros 47x51,5 1B granit czarny | 745 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (47x51,5) 1B karbon (czarny mat) (70084501) + deska dre | 649 zł |
Zlew PYRAMIS SIROS (47x51,5) 1B karbon (czarny mat) (70084501) + deska dre | 699 zł |
Zlewozmywak granitowy PYRAMIS SIROS 47X51,5 1B czarny 070084301 zlew jedno | 658 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Pyramis Siros 47x51.5 1B 070084201
Ціни на Pyramis Siros 47x51.5 1B 070084201 |
---|---|---|---|---|
Pyramis Siros 47x51.5 1B 070084201 470х515 | від 639 zł | 27 пропозицій | ||
Pyramis Siros 57x51.5 1B 070085001 570х515 | від 689 zł | 34 пропозиції | ||
Pyramis Siros 67x51.5 1B 070094101 670х515 | від 699 zł | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →