Кухонна мийка Pyramis International 60x60 1B 1D 600x600
Pyramis International 60x60 1B 1D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis International 60x60 1B 1D 600x600
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew PYRAMIS INTL (60x60) 1B 1D R stal LEN (komora PRAWA) (102995801) *** | 360 zł |
Zlew PYRAMIS INTL (60x60) 1B 1D L stal GŁADKA (komora LEWA) (102997401) ** | 329 zł |
**WYSYŁKA 24H** Zlew PYRAMIS INTL (60x60) 1B 1D L stal LEN (komora LEWA) ( | 360 zł |
Zlew PYRAMIS INTL (60x60) 1B 1D R stal GŁADKA (komora PRAWA) (102997301) * | 335 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →