Праска Philips Azur 7000 Series DST 7051 (DST7051/30)
Фото 6 |
Philips Azur 7000 Series DST 7051 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Azur 7000 Series DST 7051
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PHILIPS Żelazko PHILIPS DST7051/30 7000 Series Ciemno-fioletowe | 359 zł |
Philips ?elazko parowe Azur 7000 Series DST7051 - steam iron - sole plate: | 367 zł |
Philips Żelazko DST7051/30 seria 7000 2800W HDPHIZEDST70513 | 373 zł |
Żelazko parowe Philips Azur 7000 Series DST7051/30 | 429 zł |
Philips Azur 7000 DST7051/30 fioletowy AGDM-ZEL-PHI-328 | 349 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →