Рюкзак Pacsafe Metrosafe X 20L 20 л
Відео 14Фото 27 |
Pacsafe Metrosafe X 20L 20 л25 л |
|
Рюкзак оснащений захистом від безпровідного сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Metrosafe X 20L 20 л
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pacsafe 205 litrowy męski plecak Metrosafe X antykradzieżowy 20 l - z wyśc | 670 zł |
Pacsafe Metrosafe X 20L Plecak RFID 45 cm Komora na laptopa black - Mężczy | 574 zł |
Plecak miejski Pacsafe MetroSafe X 20L Camo | 619 zł |
Antykradzieżowy plecak miejski Pacsafe Metrosafe X Anti-Theft 20 - black | 630 zł |
pacsafe Metrosafe X 20 L plecak czarny 30640100 | 735 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pacsafe Metrosafe X 20L
Ціни на Pacsafe Metrosafe X 20L |
---|---|---|---|---|
Pacsafe Metrosafe X 20L 20 л | від 574 zł | 14 пропозицій | ||
Pacsafe Metrosafe X 25L 25 л | від 641 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →