Смартфон OPPO Find X5 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
Відео 21Фото 23 | Товар застарів Основний дисплей: дисплей ("): 6.7; роздільна здатність екрану: 3216x1440; Захист екрана: Gorilla Glass; Співвідношення дисплей/корпус (%): 89; ОС: Android 12.0; Модель процесора: Snapdragon 8 Gen 1; Процесор (ГГц): 3; Графічний процесор: Adreno 730; ОЗП (ГБ): 12; Тип ОЗП: LPDDR5; Пам' в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони OPPO →
від 5 275 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 4 293 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 2 080 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 2 088 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 2 099 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 1 889 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 193 г
від 2 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 2 899 zł
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 2 999 zł
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 5 811 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.78 ", 453 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4870 мАгод, 215 г
від 4 199 zł
флагман, камерафон, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 4 699 zł
флагман, камерафон, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 2 070 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.78 ", 513 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4510 мАгод, 199 г
від 2 808 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
від 1 461 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
OPPO Find X5 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
2022 рікFindкамерафонгарний звук120 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкаUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6Eекран-водоспад
Екран:6.7 ", вигнутий, 3216x1440, 526 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 1
Камера:3 модулі, 50 МП, + 50 МП, та 13 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:195 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія OPPO Find (топ, камерафон)Порівняти в таблиці →
від 1 578 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4800 мАгод, 196 г
від 1 889 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 193 г
від 4 293 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 1 289 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 1 215 zł
5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4300 мАгод
від 5 275 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 4 799 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", гнучкий, 419 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4300 мАгод
від 1 614 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г
від 4 455 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 513 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 13 МП, + 12 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4200 мАгод, 196 г
від 4 146 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 513 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 13 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4260 мАгод, 207 г
Відеоогляди
Kandydat do smartfona roku! | Oppo Find X5 Pro (feat. Reno 7 5G)
27 квітня 202233 755 переглядів
Oppo Find X5 Pro Recenzja | Najlepszy smartfon inaczej
9 травня 202215 389 переглядів
MWC 2022: Poco X4 Pro, Oppo Find X5 Pro, Red Magic 7 i Xperia Pro-I - Mobzilla Flesz odc. 84
21 березня 202225 909 переглядів
POCO X4 Pro 5G, Oppo Find X5 Pro, ładowanie 240W od Oppo - #MWC2022
1 березня 202212 204 перегляда
Cała prawda o OPPO Find X5 Pro - Recenzja
27 липня 202216 960 переглядів
OPPO Find X5 Pro (2023) | Wrażenia po roku! Czy to Król Flagowców 2022?
23 лютого 20234 320 переглядів
OPPO Find X5 Pro. Uff, jak drogo. Ale jak ładnie...
7 липня 202214 459 переглядів
Oppo Find X5 pro - recenzja, Mobzilla odc. 559
31 травня 202280 946 переглядів
Oppo Find X5 Pro i Oppo Reno 7 5G - pierwsze wrażenia, Mobzilla Flesz odc. 85
13 квітня 202232 025 переглядів
OPPO Find X5 Pro Test Temperatur Thermal Test Snapdragon 8 Gen 1
23 жовтня 2022223 перегляда
Oppo Find X5 Pro Global Unboxing: Does it work in the US?
18 березня 20223 559 переглядів
Review OPPO Find X5 Pro Setelah Seminggu Pemakaian
21 червня 2022845 переглядів
Oppo Find X5 Pro Unboxing #shorts #gadgets #tech #oppo
17 березня 20221 004 перегляда
Oppo Find X5 Pro 12/256 GB|||
19 січня 2023412 переглядів
OPPO Find X5 Pro Unboxing - Crazy Wireless Charging!
2 травня 2022917 переглядів
OPPO Find X5 Pro (Ceramic White) Unboxing
21 червня 20221 700 переглядів
Oppo Find X5 Pro Unboxing: First Impressions Design, Camera, Performance (Hindi)
8 березня 2022175 переглядів
OPPO FIND X5 Pro -Unboxing & Hands On Review -Camera Test -Charging Test
24 лютого 2022230 переглядів
Oppo find x5 pro | 5g | unboxing | price #shortsvideo
17 березня 2022128 переглядів
OPPO Find X5 Pro Quick Unboxing! #shorts #short
16 серпня 2022127 переглядів
What is in box of Oppo Find X5 Pro | All Accessories of Oppo Find X5 Pro
1 червня 2022804 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації OPPO Find X5 Pro
Ціни на OPPO Find X5 Pro |
---|---|---|---|---|
OPPO Find X5 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 5 275 zł | 1 пропозиція | ||
OPPO Find X5 Pro 256 ГБ / 12 ГБ | від 4 293 zł | 4 пропозиції |