Літня шина Nexen Roadian CT8 225/60 R16C 105T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Roadian CT8 225/60 R16C 105T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Roadian CT8 225/60 R16C 105T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Roadian CT8 (225/60 R16 105/103T) 13812NXC | 532 zł |
Nexen Roadian CT8 ( 225/60 R16C 105/103T 6PR ) | 537 zł |
Nexen Roadian CT8 ( 225/60 R16C 105/103T 6PR ) 13812NXC | 533 zł |
Opona letnia NEXEN ROADIAN CT8 225/60R16 105/103T | 514 zł |
Opony letnie 225/60R16 105/103T Roadian CT8 Nexen 2022 | 507 zł |
Opony letnie 225/60R16 105/103T Roadian CT8 Nexen 2023 | 522 zł |
Відеоогляди
Рекомендуємо