Opona letnia Nexen Roadian CT8 225/60 R16C 105T
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian CT8 225/60 R16C 105T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian CT8 225/60 R16C 105T
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian CT8 (225/60 R16 105/103T) 13812NXC | 532 zł |
Nexen Roadian CT8 ( 225/60 R16C 105/103T 6PR ) | 537 zł |
Nexen Roadian CT8 ( 225/60 R16C 105/103T 6PR ) 13812NXC | 533 zł |
Opona letnia NEXEN ROADIAN CT8 225/60R16 105/103T | 514 zł |
Opony letnie 225/60R16 105/103T Roadian CT8 Nexen 2022 | 507 zł |
Opony letnie 225/60R16 105/103T Roadian CT8 Nexen 2023 | 522 zł |
Wideo recenzje
Polecamy