ЖК-панель NEC ME431 43 "
Фото 11 |
NEC ME431 43 "
Діагональ:43 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити NEC ME431 43 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MultiSync ME431 60005048 | 4 474 zł |
Monitor NEC MultiSync ME431 (60005048) | 5 978 zł |
NEC MultiSync ME431 Płaski panel Digital Signage 109,2 cm 60005048 | 2 952 zł |
Emaga Monitor NEC 60005048 43' 4K Ultra HD LED 43' IPS 50-60 Hz | 5 554 zł |
Profesjonalny monitor NEC MultiSync ME431 (43") 400 nit <18/7> [Auto | 3 400 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації NEC ME431
Ціни на NEC ME431 |
---|---|---|---|---|
NEC ME431 43 " | від 2 946 zł | 8 пропозицій | ||
NEC ME501 50 " | від 3 276 zł | 6 пропозицій | ||
NEC ME551 55 " | від 4 000 zł | 5 пропозицій | ||
NEC ME651 65 " | від 7 311 zł | 2 пропозиції |