Намет Naturehike Cloud UP III 20D
Відео 11Фото 20 |
Намет виробника Naturehike представляє середній ціновий сегмент трекінгових рішень. Використовувати її рекомендується для піших і велосипедних походів. До переваг тримісної моделі відноситься досить легка вага в 1.8 кг, що в перерахунку на одного туриста ускладнює рюкзак приблизно на 600 грам. Намет Naturehike Cloud UP III підходить не тільки для літа, але і для демісезонного використання.
Вона є двошаровою: внутрішній тент у верхній частині зроблений з пропускає повітря сітки, що захищає від комах, а зовнішній — з полегшеного нейлону. Останній не тільки передбачає герметизовані шви, але і повинен забезпечити гідний захист від опадів, так як водонепроникність заявлена на рівні 4000 мм водного стовпа. Аналогічні показники має і знімний підлогу. У спальну зону розміром по підлозі 215x180 см веде один вхід D-подібної форми з невеликим тамбуром. Всередині є кишені для дрібних предметів. Також варто відзначити, що у продажу зустрічаються різні колірні варіації вироби і споріднена модель, розрахована на двох осіб.
Купити Naturehike Cloud UP III 20D
Усі ціни 9 →Naturehike Cloud-Up 3 Upgrade Ultralekki namiot do wędrówek z plecakiem dl | 909 zł |
Naturehike, Namiot, Cloud Up 3 Ultralight 20D silikon | 1 190 zł |
ZESTAW NAMIOT CLOUD UP 3 + 3 MATERACE EGG CRATE MUMMY | 1 394 zł |
Naturehike Namiot Cloud Up 3 Ul 20D Forest Green | 960 zł |
Naturehike Cloud Up 3 Lekki 3-osobowy namiot kempingowy na 3-4 sezony nami | 899 zł |