Namiot Naturehike Cloud UP III 20D
Wideo 11Zdjęcia 20 |
Producent namiotów Naturehike reprezentuje średni przedział cenowy rozwiązań trekkingowych. Polecany do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Do zalet modelu potrójnego można zaliczyć dość niską wagę 1,8 kg, co w przeliczeniu na jednego turystę sprawia, że plecak jest cięższy o około 600 gramów. Namiot Naturehike Cloud UP III nadaje się nie tylko na lato, ale także do użytku półsezonowego.
Jest dwuwarstwowy: wewnętrzny namiot u góry wykonany jest z przewiewnej siateczki, która chroni przed owadami, a zewnętrzny z lekkiego nylonu. Ta ostatnia zapewnia nie tylko uszczelnione szwy, ale powinna również zapewniać przyzwoitą ochronę przed opadami atmosferycznymi, ponieważ wodoodporność deklarowana jest przy 4000 mm słupa wody. Zdejmowana podłoga ma podobne wskaźniki. Pojedyncze wejście w kształcie litery D z małym przedsionkiem prowadzi do części sypialnej o wymiarach podłogi 215x180 cm. Wewnątrz znajdują się kieszonki na drobiazgi. Warto również zauważyć, że w sprzedaży dostępne są różne warianty kolorystyczne produktu oraz powiązany model, przeznaczony dla dwóch osób.
Kup Naturehike Cloud UP III 20D
Wszystkie ceny 9 →Naturehike Cloud-Up 3 Upgrade Ultralekki namiot do wędrówek z plecakiem dl | 909 zł |
Naturehike, Namiot, Cloud Up 3 Ultralight 20D silikon | 1 190 zł |
ZESTAW NAMIOT CLOUD UP 3 + 3 MATERACE EGG CRATE MUMMY | 1 394 zł |
Naturehike Namiot Cloud Up 3 Ul 20D Forest Green | 950 zł |
Naturehike Cloud Up 3 Lekki 3-osobowy namiot kempingowy na 3-4 sezony nami | 909 zł |