Ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB
Відео 39Фото 6 |
Microsoft Xbox Series S 512GB |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Купити Microsoft Xbox Series S 512GB
Усі ціни 94 →Xbox Series S 3mies Game Pass Ultimate UE 0196388205868 | 1 214 zł |
Konsola do gier Microsoft Xbox Series S 512 GB + 3 m. Game Pass (RRS-00153 | 1 186 zł |
MICROSOFT Konsola MICROSOFT Xbox Series S Biały | 1 149 zł |
Microsoft Xbox Series S - 512 GB SSD | 1 469 zł |
Konsola MICROSOFT XBOX Series S | 1 399 zł |
Слідом за Xbox Series X, нам в руки потрапила і молодша консоль Microsoft нового покоління, яка викликала стільки суперечок в мережі. З урахуванням того, що некстген ігор поки на горизонті не видно, молодша модель Xbox Series S здається відмінним варіантом для тих геймерів, які не придбали дорогущий OLED-телевізор з 4K і не горять бажанням переплачувати за дисковод і більш потужну начинку. Бюджетна консоль здатна видавати максимальну роздільну здатність в 1440p, при цьому всі проєкти «стартової лінійки» на зразок Gears 5 оптимізовані під Series S і, як правило, займають на 20 – 30% менше дискового простору. Це дозволяє сподіватися на те, що і в майбутньому з появою дійсно крутих і гарних проєктів консоль не втратить актуальності. Грубо кажучи, буде як зараз у конкурента — звичайну PS4 беруть для FullHD, PS4 Pro для 4K.
Консоль розрахована на 1440p + 60 FPS
Але що ми бачимо зараз? Gears 5 дійсно працює в 1440p і 60 FPS, однак використовується динамічне масштабування. Інші популярні тайтли Microsoft, як Forza Horizon 4 і Sea of Thieves, підтримують лише Full HD. У теж час Ori and the Will of the Вогники і Touryst запускаються в 4K/60 FPS як на старшій консолі. А в Watch Dogs: Legion є навіть трасування променів, однак якість текстур і тіней відчутно впала. Схоже, що якість ігор на Xbox Series S буде залежати від ступеня зацікавленості розробників.
Стильний малий
Мабуть, як головний аргумент тиску на покупця Microsoft вибрала цінник і дизайн. $300 баксів в пандемію проти $500 за звичайний бокс ― це серйозна заявка на успіх. До того ж саме Xbox Series S вийшов найкрасивішим серед усього некстгена. Якщо «плойка» схожа на калорифер з зорельота Ентерпрайз, а Xbox X на холодильник, молодша Xbox S нагадує старе вінтажне радіо. Тонка, легка і невелика біла коробка, в центрі якої красується сітка чорного «динаміка». Тільки ллється з нього не музика, а зайве тепло від системи охолодження. Додайте сюди дешевизну підписки на Xbox GamePass і отримаєте ідеальний варіант скоріше не для завзятих геймерів, а для людей, які хочуть запустити нову гучну іграшку і заповнити нею кілька вечорів.
Модификації Microsoft Xbox Series S 512GB
Ціни на Microsoft Xbox Series S 512GB |
---|---|---|---|---|
Microsoft Xbox Series S 512GB | від 1 000 zł | 95 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Gamepad | від 1 588 zł | 2 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Game | від 1 299 zł | 6 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Headset | від 1 399 zł | 2 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB | від 1 276 zł | 18 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB + Gamepad | від 1 778 zł | 2 пропозиції |