Ціни на Microsoft Xbox Series S 512GB
Відео 39Фото 6 | від 1 000 до 2 200 zł Платформа: Xbox; Накопичувач (ГБ): 512; Габарити (мм): 65x275x151; Вага (кг): 2; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Microsoft Xbox Series S Import Włoski 889842651386Mądry wybór na codzień
Wygodny i łatwy w użyciu
Produkt podlega ścisłej kontroli jakości
Bezpieczny i łatwy w uż... щеyciu
Jakość i prostota Amazon.plПоскаржитись | 1 280 zł |
Konsola do gier Microsoft Xbox Series S 512 GB + 3 m. Game Pass (RRS-00153Xbox Series S to wyjątkowo kompaktowa konsola. Dzięki niewielkim rozmiarom nie zajmuje dużo miejsca, a przy tym jes... щеt niezwykle szybka i wydajna. Sercem Xbox Series S jest architektura Xbox Velocity, która łączy dedykowany dysk SSD ze zintegrowanym oprogramowaniem Rozetka.plПоскаржитись | 1 186 zł |
MICROSOFT Konsola MICROSOFT Xbox Series S BiałyPrzedstawiamy Xbox Series S, najmniejszą konsolę Xbox w historii. Doświadcz szybkości i wydajności całkowicie cyfro... щеwej konsoli nowej generacji w przystępnej cenie. Rzuć się w wir przygody od razu po rozpakowaniu konsoli – korzystając z abonamentu Xbox Game Pass Ultimate (abonament sprzedawany osobno) uzyskasz dostęp do biblioteki ponad 100 wysokiej jakości gier, w tym wszystkich nowych tytułów Xbox Game Studios, takich jak Halo Infinite, w dniu ich premiery. Płynnie przechodź między wieloma grami dzięki funkcji szybkiego wznowienia. Sercem Xbox Series S jest architektura Xbox Velocity, która łączy dedykowany dysk SSD ze zintegrowanym oprogramowaniem MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 169 zł |
Microsoft Xbox Series S - 512 GB SSD | 1 469 zł |
Konsola MICROSOFT XBOX Series SXbox Series S jest najmniejszą konsolą wśród swoich poprzedników. Architektura Xbox Velocity daje kompletnie nowe m... щеożliwości w zakresie szybkości i wydajności dzięki przełomowemu połączeniu urządzeń sprzętowych, takich jak dedykowany dysk SSD o pojemności 512 GB i procesor, a także głębokiej integracji oprogramowania, umożliwiające budowanie bogatszych i dynamicznych, żywych światów, jakich dotąd jeszcze nie znano. Potężny układ graficzny pozwoli na grę w jakości 1440p do 120kl/s. Electro.plПоскаржитись | 1 399 zł |
Konsola MICROSOFT XBOX Series SXbox Series S jest najmniejszą konsolą wśród swoich poprzedników. Architektura Xbox Velocity daje kompletnie nowe m... щеożliwości w zakresie szybkości i wydajności dzięki przełomowemu połączeniu urządzeń sprzętowych, takich jak dedykowany dysk SSD o pojemności 512 GB i procesor, a także głębokiej integracji oprogramowania, umożliwiające budowanie bogatszych i dynamicznych, żywych światów, jakich dotąd jeszcze nie znano. Potężny układ graficzny pozwoli na grę w jakości 1440p do 120kl/s.... Avans.plПоскаржитись | 1 399 zł |
Xbox Series S 512GBDysk (wariant):brak; OleOle.plПоскаржитись | 1 299 zł |
Konsola Xbox Series S 512GBSpecyfikacja Wysokość produktu 275 mm Głębokość produktu 65 mm Szerokość produktu 151 mm Wag... щеa produktu 2 kg Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Przewodowa sieć LAN Tak Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Fast Ethernet Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Gigabit Ethernet Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s Wi-Fi Tak Częstotliwość procesora graficznego 1565 Mhz Liczba rdzeni procesora 8 Model procesora AMD Ryzen Zen 2 Procesor graficzny AMD Radeon Taktowanie procesora 3,6 GHz Typ pamięci RAM GDDR6 Wydajność procesora graficznego 4 TFLOPS Platforma Xbox Series S Producent procesora AMD Pojemność pamięci wewnętrznej 10 GB Kolor produktu Biały Sterownik dołączony Gamepad Gra wideo dołączona Nie Ilość wliczonych gamepadów 1 Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Typ HD 4K Ultra HD Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital 5.1 Wbudowane dekodery dzwieku Dolby TrueHD Wbudowane dekodery dzwieku DTS 5.1 Wbudowany dysk optyczny Nie Nośniki SSD Zintegrowany czytnik kart Nie Pamięć wbudowana 512 GB Gniazdko wyjścia DC Tak Ilość portów HDMI 1 Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3 Wersja HDMI 2.1 Szerokość 360mm Długość 290mm Wysokość 130mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 278 zł |
Konsola MICROSOFT XBOX Series S RRS-00010Xbox Series S jest najmniejszą konsolą wśród swoich poprzedników. Architektura Xbox Velocity daje kompletnie nowe m... щеożliwości w zakresie szybkości i wydajności dzięki przełomowemu połączeniu urządzeń sprzętowych, takich jak dedykowany dysk SSD o pojemności 512 GB i procesor, a także głębokiej integracji oprogramowania, umożliwiające budowanie bogatszych i dynamicznych, żywych światów, jakich dotąd jeszcze nie znano. Potężny układ graficzny pozwoli na grę w jakości 1440p do 120kl/s.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 299 zł |
Microsoft Xbox Series S 512GB Video Game Console - White | 1 400 zł |
Microsoft Xbox Series S 512GB + 3m. Game Pass (RRS-00153) | 1 189 zł |
Konsola MICROSOFT Xbox Series S, 512 GBFY24Q2-EMEA-XBO EmpikПоскаржитись | 1 408 zł |
Xbox Series S 512GB + ładowarka SteelDigi XS-CC01WDysk (wariant):brak; RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 399 zł |
Konsola Xbox Series S 512GB - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 229 zł |
Konsola do gier Microsoft Xbox Series S 512 GB (RRS-00010) Biała | 1 122 zł |
Microsoft Xbox Series S 512GB + Game Pass Ultimate 3 miesiące | 1 199 zł |
Xbox Series S 3mies Game Pass Ultimate UE 0196388205868Wkrocz do świata Xbox dzięki zestawowi startowemu Xbox Series S. zawiera to, czego potrzebujesz, aby cieszyć się ko... щеnsolą nowej generacji i setkami optymalnej jakości gier dzięki 3-miesięcznej subskrypcji Game Pass Ultimate
Bądź jedną z pierwszych osób, które zagrają w nowe gry, takie jak Starfield oraz Forza Motorsport już w dniu premiery dzięki 3-miesięcznej subskrypcji Game Pass Ultimate. graj w setki optymalnej jakości gier na konsole, komputer i w chmurze
Wykorzystaj w pełni każdą minutę gry dzięki funkcji Quick Resume, ekspresowemu ładowaniu i rozgrywce z szybkością do 120 klatek na sekundę, w wyniku zastosowania technologii Xbox Velocity Architecture
Przesyłaj strumieniowo wideo 4K z Disney+, Netflix, Amazon, Hulu, Filmy i TV Microsoft i nie tylko
Ciesz się grami z czterech generacji konsoli Xbox, z setkami tytułów. funkcja inteligentnego pobierania (Xbox Smart Delivery) zapewnia, że otrzymujesz optymalną wersję gry niezależnie od tego, na której konsoli grasz Amazon.plПоскаржитись | 1 221 zł |
XBOX SERIES S 512GB 196388205875Wkrocz do świata Xbox dzięki zestawowi startowemu Xbox Series S. zawiera to, czego potrzebujesz, aby cieszyć się ko... щеnsolą nowej generacji i setkami optymalnej jakości gier dzięki 3-miesięcznej subskrypcji Game Pass Ultimate
Bądź jedną z pierwszych osób, które zagrają w nowe gry, takie jak Starfield oraz Forza Motorsport już w dniu premiery dzięki 3-miesięcznej subskrypcji Game Pass Ultimate. graj w setki optymalnej jakości gier na konsole
Wykorzystaj w pełni każdą minutę gry dzięki funkcji Quick Resume, ekspresowemu ładowaniu i rozgrywce z szybkością do 120 klatek na sekundę, w wyniku zastosowania technologii Xbox Velocity Architecture
Przesyłaj strumieniowo wideo 4K z Disney+, Netflix, Amazon, Hulu, Filmy i TV Microsoft i nie tylko
Ciesz się grami z czterech generacji konsoli Xbox, z setkami tytułów. funkcja inteligentnego pobierania (Xbox Smart Delivery) zapewnia, że otrzymujesz optymalną wersję gry niezależnie od tego, na której konsoli grasz Amazon.plПоскаржитись | 1 300 zł |
Konsola MICROSOFT XBOX Series S + 3mies Game Pass UltimateWkrocz do świata Xbox dzięki Xbox Series S – Pakiet Startowy. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się... щеkonsolą nowej generacji i 3-miesięczną subskrypcją Game Pass Ultimate. Bądź jedną z pierwszych osób, które zagrają w gry nowej generacji, które nabiorą życia na konsoli Xbox Series S, takie jak Starfield oraz Forza Motorsport w dniu premiery. Electro.plПоскаржитись | 1 399 zł |
Xbox Series S 512GB + ładowarka SteelDigi XS-CC01WDysk (wariant):brak; OleOle.plПоскаржитись | 1 399 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!