Ноутбук Lenovo Legion 5 15ARH7H [5 15ARH7H 82RD005XPB]
Фото 16 | від 4 329 до 5 771 zł Порівняти ціни 9 →2022 рікLegionігровийавтономний+165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 5, 6600H, 3.3 ГГц Відеокарта:RTX 3060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo Legion 5 15ARH7H 7
Характеристики
Lenovo Legion 5 15ARH7H [5 15ARH7H 82RD005XPB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion 5 15ARH7H [5 15ARH7H 82RD005XPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop LENOVO Legion 5 15ARH7H 15.6" IPS 165Hz R5-6600H 16GB RAM 512GB SSD | 5 771 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7H Ryzen 5 6600H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 4 688 zł |
Laptop LENOVO Legion 5 15ARH7H 15.6" IPS 165Hz R5-6600H 16GB RAM 512GB SSD | 5 765 zł |
Laptop Lenovo, Legion 5 15arh7h Ryzen 5 6600h, Storm Grey, 16gb, 15.6' | 4 329 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7H Ryzen 5 6600H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 4 688 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7H Ryzen 5 6600H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 5 541 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7H Ryzen 5 6600H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 4 686 zł |
Lenovo Legion 5-15 Ryzen 5 6600H/32GB/512/Win11 RTX3060 165Hz - darmowy od | 5 099 zł |
Закрити
Рекомендуємо