Laptop Lenovo Legion 5 15ARH7H [5 15ARH7H 82RD005XPB]
Zdjęcia 16 | od 4 329 do 5 771 zł Porównaj ceny 9 →2022 rokLegiongamingowypojemna bateria+165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Ryzen 5, 6600H, 3.3 GHz Karta graficzna:RTX 3060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.4 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion 5 15ARH7H 7
Dane techniczne
Lenovo Legion 5 15ARH7H [5 15ARH7H 82RD005XPB] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion 5 15ARH7H [5 15ARH7H 82RD005XPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop LENOVO Legion 5 15ARH7H 15.6" IPS 165Hz R5-6600H 16GB RAM 512GB SSD | 5 771 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7H Ryzen 5 6600H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 4 688 zł |
Laptop LENOVO Legion 5 15ARH7H 15.6" IPS 165Hz R5-6600H 16GB RAM 512GB SSD | 5 765 zł |
Laptop Lenovo, Legion 5 15arh7h Ryzen 5 6600h, Storm Grey, 16gb, 15.6' | 4 329 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7H Ryzen 5 6600H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 4 688 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7H Ryzen 5 6600H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 5 541 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7H Ryzen 5 6600H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 4 686 zł |
Lenovo Legion 5-15 Ryzen 5 6600H/32GB/512/Win11 RTX3060 165Hz - darmowy od | 5 099 zł |
Zamknij
Polecamy