Каркасний басейн Intex 26724
Фото 3 |
Intex 26724 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 26724
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex 15 stóp x 42 cale Prism Frame Pool Set 56088 | 1 260 zł |
Intex Basen stelaż.Prism427x107/pompa 220V 26724NP | 1 676 zł |
Basen stelażowy do ogrodu Intex 457 x 107 cm | 1 430 zł |
Intex Basen stelażowy 457cm 21w1 (26724) | 1 730 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Intex, zestaw, 457x107 cm | 1 299 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 457 x 107 cm - zestaw Intex | 1 380 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →