Каркасний басейн Intex 26340
Відео 1Фото 7 |
Intex 26340 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 26340
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Basen stelażowy Ultra732x366 z pompą 26368NP 14584 26368 | 7 520 zł |
Intex Basen stelażowy Ultra732x132 z pompą 26340NP | 5 074 zł |
Intex Basen stelażowy 732cm 11w1 (26340) | 4 492 zł |
Basen stelażowy do ogrodu Intex Ultra XTR Frame Pools 732 x 132 cm zestaw | 4 600 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Intex, zestaw 10w1, 732x132 cm | 4 350 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →