Каркасний басейн Intex 26364
Фото 7 |
Intex 26364 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 26364
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw basenowy Ultra Xtr 24Ft X 12Ft X 52In 26364NP | 5 019 zł |
Intex Basen stelażowy Ultra732x366 z pompą 26364NP | 5 072 zł |
Intex Basen stelażowy 732x366cm 18w1 (26364) | 4 790 zł |
BASEN OGRODOWY Stelażowy Prostokątny Pompą Piasek 732 x 366 cm Intex 2636 | 4 469 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 732 x 366 x 132 cm zestaw 20w1 Intex 26364 | 5 230 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →