Каркасний басейн Intex 26700
Intex 26700 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варінат з потужним насосом, сходами і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 26700
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex 26700 Basen Ogrodowy Wielokolorowy 4485 L 26700NP | 470 zł |
Intex Round Above Ground Prisma Frame Range Pool Szary 305 x 76 cm 55200 | 498 zł |
Intex Basen stelażowy Prism 305x76 26700NP 14249 | 446 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 305 x 76 cm Prism Frame Intex 26700 | 360 zł |
Intex Basen ogrodowy stelażowy, zestaw 6w1, Intex, 305x76 cm | 661 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →