Каркасний басейн Intex 26732
Intex 26732 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 26732
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex 26732 Basen z pryzmatem D549 x 122 cm 55208 | 2 900 zł |
Intex Basen stelaż.Prism549x122 pompa 220V 26732NP | 2 744 zł |
Intex Basen stelażowy 549cm 6w1 (26732) | 2 305 zł |
Basen stelażowy ogrodowy Intex Prism Frame Premium Pools 549 x 122 cm 11w1 | 2 330 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 549 x 122 cm - zestaw Intex | 2 207 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →